Jak działam?
/Opis na podstawie moich Talentów Gallupa/

👉 „Działamy!” Działanie jest najlepszym sposobem uczenia się. Podejmuję decyzje, działam, obserwuję rezultaty i dzięki temu się uczę. Prowadzi to do podejmowania coraz to nowych działań. Aktywuję innych do rozpoczęcia, wdrażanie planów w czyny. Realizuję pomysły, zmieniając myśli w czyny. (Aktywator*)
otwarcie nowego oddziału, 5 miejsce w Polsce 2015 (na 500 oddziałów) po 1 roku działalności

📝 „Jaki jest plan?” Elastyczność, dynamiczne sytuacje, nieoczekiwane zmiany. Podejmowanie inicjatywy i wprowadzanie niezbędnych zmian. (organizacja eventów, działania na lokalnym rynku, prowadzenie projektów, wdrażanie procesów). (Organizator*).

👩‍🎓 Uznanie, wiarygodność, uczenie innych, mentoring. Wartość, którą wnoszę: pragnienie czegoś więcej. (udział w projekcie Mentoring dla Dyrektorów Placówek Bankowych Credit Agricole – rola Mentor, mentor w klubie mówców Toastmasters). (Poważanie*).

📈 Wzmacnianie mocnych stron, doskonałość, perfekcja,. Skupiam się na mocnych stronach, w ten sposób stymulując rozwój osobisty i doskonałość grupy. Tworzę mocne strony grupy, poprzez umożliwienie każdej osobie robienia tego, co robi najlepiej. (przypisywanie głównych zadań wg talentów pracowników, specjalizacje w oddziale, ciągły rozwój własny oraz otoczenia) (Maksymalista*)

👩‍💼🎤 Wystąpienia publiczne, dawanie wartości odbiorcom. Moje słowa inspirują, budują zrozumienie i relacje. (prezentacje, warsztaty, członek klubu mówców Toastmasters). (Komunikator*)

(*Talenty Gallupa wg Clifton Strenght)
——————————————

👉 Stawiam na ludzi i ich rozwój!
👉 Od 2019 roku zajmuję się wsparciem rozwoju załogi hurtowni ogrodniczej oraz rozwojem marki Akwedukt Sp.J.
👉 Wieloletnie doświadczenia menadżerskie zdobyte w korporacjach przekładam na rozwój mniejszych organizacji.
👉 „Szyję na miarę” procesy wzmacniające funkcjonowanie firmy oraz jej pracowników.
👉 Jestem miłośniczką psychologii pozytywnej i zarządzania przez talenty.
👉 Uważam, że efektywna komunikacja jest podstawą każdej relacji (zarówno biznesowej jak i prywatnej), a właściwie przekazania informacja zwrotna jest niezbędna do rozwoju.
👉 Umiejętność dostosowywania do zmiennego otoczenia to także istotna kompetencja szczególnie w dzisiejszym czasach, a także w sytuacjach nieplanowanych.
👉 Zmiana jest podstawą rozwoju.